Devlet Teşvikleri ve Devlet Destekleri

Alfa Danışmanlık; Devlet Teşvikleri ve Destekleri Danışmanlık Hizmetlerini alanında uzman ekipleri ile ülkemizin bütün illerinde, sektörlerinde öncü firmalar dahil Girişimci, KOBİ ve Büyük Yatırımcılar ve İhracat firmalarımıza sunmakta ve ülke ekonomimize katkı sağlamaktadır. Devlet destekleri ve teşvikleri uzmanı olan ekibimiz ile Alfa Danışmanlık, şirketlerin ve KOBİ’lerin en yakın iş ortağı konumundadır.

Devlet Teşvikleri ve devlet destekleri, sektörler, içerikler, kurumlar, bakanlıklar ve bölgelere göre farklılıklar   göstermektedir. Farklı bakanlıklar ve bunlara bağlı olan kamu kurumları tarafından sunulan destek ve teşvikler,  yatırımcı ve ihracatçıların, girişimcilerin, yönetmesini zorlaştıran bir durum ortaya çıkarmaktadır. Bu zorluk nedeniyle şirketler teşviklerden yeterince yararlanamamaktadır. Alfa Danışmanlık bu noktada verdiği hizmet ile girişimci, yatırımcı ve ihracatçılarımızın bütçelerine katkı sağlamakta, teşviklerden en azami ölçüde yararlanmalarını sağlamaktadır.

Teşvik ve Hibe Danışmanlık Hizmetleri ve teşviklere uygunluğunuzun değerlendirilmesi, uygun teşviklerin tespiti (teşvik check-up), ürünlerinizi alacak firmaların yararlanabileceği teşviklerin belirlenmesi, devlet teşviklerinin nasıl alınacağı konusunda kapsamlı danışmanlık hizmetleri için Alfa Danışmanlık ile  iletişime geçebilirsiniz.