Proje Danışmanlığı

Şirketlerin ve KOBİ’lerin hem ulusal hem de uluslararası projelerinde, projelerin uygulaması ve yönetilmesine yönelik danışmanlık hizmeti sunuyoruz. TÜBİTAK, KOSGEB, Ticaret Bakanlığı, Kalkınma Ajansları vb. tarafından desteklenen her türlü proje konusunda uzman ekibimizle profesyonel bir proje danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmet sayesinde, hayalleriniz gerçeğe dönüşürken, gücünüze de güç katmış oluyoruz.

Destek programlarının temasına uygun proje dosyaları hazırlıyor, dosyaların kurumlara tesliminden proje yürütme aşamasında yapılması gereken işlemlere kadar sürecin tamamında sizlere profesyonel proje danışmanlık desteği veriyoruz.

Tüm proje yönetimi, proje geliştirme ve operasyon süreçlerinde projelerin süre, kapsam, maliyet ve nitelik hedeflerine, uzman bir yaklaşımla daha etkin ulaşmaları sağlanırken şirketinizin proje yönetim olgunluk seviyesi de gelişmektedir. Bu sistemi benimseyen Alfa Danışmanlık, hizmet verdiği şirketlere değer katma konusunda da öncü bir danışmanlık şirketidir.

KOSGEB, TÜBİTAK, Ticaret Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve uluslararası kuruluşların firmalara sağladıkları destek ve hibe programlarından yararlanmanız açısından proje hazırlamadan yürütmeye birçok alanda hizmet sunulmaktadır. Hangi projenin firmanıza uygun olacağını belirlemeden proje yazım süreçlerine, kurumlara proje dosyalarının sunumlarından proje takibi ve diğer işlemlere kadar tüm süreçlerinizde destek sağlanmaktadır.